קרקעות החל מ-170 אלף ש"ח: תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא 

תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא 

מחפשים לבצע השקעה טובה ובסיכון נמוך? ובכן חדשות טובות, שוק הקרקעות מזמין אתכם להכיר את אפיק ההשקעה המצטיין "תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא". השקעה בקרקעות באחד מהאזורים המבוקשים של העיר כפר סבא, במחיר של החל מ-170 אלף ש"ח .

 

תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא: אל תגידו שלא ידעתם

כאשר מדובר בעיר כפר סבא אין ממש צורך בשיווק או בשכנועים שהיא אחת הערים המובילות בישראל. ועדיין, רק כדי לסבר את אוזניכם, לפי דו"ח הלמ"ס שפורסם השנה, העיר כפר סבא ממוקמת בשלישיה הפותחת הן ברמת שביעות רצון התושבים, והן ברמת איכות החיים (עם כ-92% אחוז!). אממה, במדינה שמחירה של דירה ממוצעת כבר קרב ל-2 מיליון ש"ח, רובנו לא ממש מעיזים לחלום על רכישת דירה בכפר סבא או במרכז בפרט, ואת האמת, אף יכול להיות שרבים כבר חדלו לחלום על רכישת דירה בישראל.

ובכן, רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומתמסרים לחיים של דמי שכירות (שגם אינם זולים בימינו!), אנו רוצים להציג אלטרנטיבה נוספת שחשוב שתכירו, תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא, פרויקט בנייה יוקרתי שצפוי להיבנות על עתודת הקרקע האחרונה בעיר כפר סבא. מדובר באפיק השקעה מצטיין עם פוטנציאל רווח של מאות אחוזים שמאפשר למשקיעים שונים לבצע השקעה בקרקעות במחיר של החל מ-170 אלף ש"ח.

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם:

מה כלול בתוכניות המתאר של התוכנית?

תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא החלה את דרכה בשנת 2017 עם תכנון להקמת 6400 יחידות דיור.  יחד עם זאת, לאחר בחינה נוספת, היה ברור שבעתודת הקרקע הייעודית טמון פוטנציאל אדיר ושיש לנצלו באופן חכם ואופטימלי, מה שבעצם הביא להרחבת התוכנית באופן משמעותי, ולמה שהיא הינה כיום. אז מה כלול בתוכניות המתאר? ובכן, התכנון הוא להקמת 9400 יחידות דיור, בנייה ופיתוח של שטחי מסחר ותעסוקה אזורית, שטחים ירוקים ופארקים, שכונות מגורים חדשות, גני ילדים ובית ספר, אזורי מסחר, נגישות תחבורתית, גינות שעשועים וכן הלאה.  כמו כן, חשוב לציין שבשכונות המגורים הקיימות בשכנות לאזור הייעודי של התוכנית, מחירן של הדירות הקיימות הוא כ-4.5 מיליון ש"ח.

 

אך מהו בכלל שוק הקרקעות?

בעוד ששוק הקרקעות בישראל פחות מוכר משוק הדיור, הוא ותיק לא פחות ונחשב לאחד מאפיקי ההשקעות בסיכון נמוך. אז למה אתם פחות חשופים אליו? הסיבה פשוטה, ההיצע שלו הרבה יותר מוגבל. בפועל במדינת ישראל רק כ-7% מהקרקעות נמצאות בבעלות פרטית, כאשר 93% מהקרקעות הנותרות שייכות לרשות מקרקעי ישראל, או במילים אחרות, בבעלות המדינה. ועדיין יש סיבות רבות וטובות להשקיע בקרקעות מעבר לעובדה שמחירי שוק הדיור גבוהים במיוחד. למשל? ובכן, ראשית הקרקעות בישראל מייצרות עליית ערך משנה לשנה (וניתן לראות זאת באופן מגמתי ב-20 שנה האחרונות!).

בנוסף, למרות שמדובר במשאב סופי, הביקוש אליהן רק ממשיך לגדול, מה שמקטין משמעותית את סיכון ההשקעה ומאפשר למשקיע למכור את הקרקע בכל עת במחיר רווח. לא פחות חשוב, השקעה בקרקעות מונעת את שחיקת כספי ההשקעה, וזאת מכיוון, שכפי שציינו, הקרקעות ממשיכות לייצר ערך ומחירן ממשיך לעלות. למעשה, תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא ממחישה היטב את היתרונות של השקעה בקרקעות מכיוון שהיא מאפשרת לבצע השקעה נמוכה יחסית של כ-170 אלף ש"ח בקרקע ייעודית לפיתוח דיור באחד מאזורי המגורים היקרים בארץ.  

קבוצת שדות מזמינה אתכם להכיר את תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא

הכירו את קבוצת שדות, החברה המובילה בישראל בתחום השקעות הנדל"ן שמלווה כל משקיע באופן אישי ומקפידה באדיקות ובמקצועיות לאתר למשקיעיה את אפיקי ההשקעה הטובים ביותר בארץ. אז אם החלטתם שהגיע הזמן לחשוב קדימה ולהפסיק לחכות ליום שאולי תצליחו לרכוש דירה, קבוצת שדות מזמינה אתכם לשמוע ולהכיר את תוכנית צפון בן יהודה כפר סבא. 

לקבלת פרטים אודות הפרויקט

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם:

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email