אודות

קבוצת שדות

קבוצת שדות הוקמה על ידי מומחים בתחום השקעות נדל"ן ומביאה עמה שילוב של מקצועיות ויכולת זיהוי הזדמנויות להשקעה במינימום סיכון בתחום הנדל"ן בישראל ובעולם ובתחום הקרקעות בפרט.

אנו פועלים לרכישה ואיתור כל עת קרקעות עם פוטנציאל השבחה המביא עמו עליית ערך של מאות אחוזים. במהלך השנים ניהלנו ושיווקנו שורה ארוכה של פרויקטים באזורי ביקוש בכל רחבי הארץ. מאות לקוחות מרוצים שהפכו לבעלי קרקע מעידים על הייעוץ, ההכוונה והחזון שהובילו אותנו כדי להתאים להם עסקה מניבה.

עם הניסיון והמקצועיות שלנו, כל לקוח מרגיש שהוא על קרקע בטוחה! החתירה למצוינות, צוות העובדים האיכותי שלנו והעמידה בסטנדרטים גבוהים הם אלו המביאים אותנו לקבל אמון גבוה מצד לקוחותינו.

0 +
שנות ניסיון
0 +
פרויקטים שווקו בהצלחה
0 +
לקוחות מרוצים

מי אנחנו?

שמעון רובין ודורון ביטון, יזמי נדל"ן עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים בארץ ובחו״ל, עם הבנה מעמיקה לרבות בתחום ההשקעות. דרכנו החלה בתחום כיועצי נדל״ן והודות לתשוקה עזה, למידה והתמדה, פרצנו קדימה. בזכות הידע והניסיון הרב שצברנו, אנו יודעים לאתר את ההשקעה האטרקטיבית והאופטימלית ביותר ללקוחותינו. אנו מאמינים שיחס אנושי ואישי הוא ערך עליון, ולכן מטפחים לאורך כל הדרך את הקשר האישי עם לקוחותינו. ניסיון, שקיפות, אמינות וחזון ייחודי הובילו לא אחת, כי לקוחותינו שבו וחזרו בבחירה בנו.

דורון ביטון

דורון ביטון

דורון ביטון

דורון ביטון

צרו קשר

השאירו פרטים ליצירת קשר ולקבלת עדכונים על אפשרויות השקעה ייחודיות: