אודות

קבוצת שדות

 קבוצת שדות, מובילה בענף השקעות הנדל"ן, נוסדה על ידי מומחים מהשורה הראשונה בתחום. הקבוצה מתהדרת בשילוב ייחודי של מומחיות עמוקה ויכולת מדויקת לזהות הזדמנויות נדל"ן רווחיות במינימום סיכון, שלא נמצאות ברשות המתחרים. עם מבט ממוקד על שוק הנדל"ן הישראלי והבינלאומי ובפרט בתחום הקרקעות, קבוצת שדות מציעה למשקיעים גישה אסטרטגית להשקעות מניבות ויציבות לטווח ארוך.

אנו, בחברתנו, מתמחים ברכישה ואיתור שוטף של קרקעות בעלות פוטנציאל השבחה גבוה, שבהן ניתן להשיג עליית ערך של מאות אחוזים. במהלך שנים של פעילות, ניהלנו ושיווקנו מגוון רחב של פרויקטים מובילים באזורי הביקוש המרכזיים ברחבי המדינה, וליווינו מאות לקוחות להשקעות מוצלחות תוך כדי שמירה על רמה גבוהה של שביעות רצון וביטחון. השירות האישי והמקצועי שלנו, יחד עם הבנה עמוקה של צרכי השוק והלקוחות, מאפשר לנו לייעץ ולהוביל כל משקיע, מהמתחיל ועד הוותיק, למיקסום פוטנציאל ההשקעה שלו.

כמו כן, אנו מחויבים באדיקות לשמירה על קצב עם המגמות החדשניות בתחום הנדל"ן, ומציעים גישות חדשות שנבדקו והוכחו כיעילות, תוך שמירה על עקרונות הקיימות ושימור ערכים סביבתיים. קבוצת שדות מעמידה בחזית פרויקטים הכוללים בנייה ירוקה ושימוש בטכנולוגיות חסכוניות באנרגיה, מהלכים המוסיפים ערך רב להשקעות ומעלים את תשואותיהם לאורך זמן.

המחויבות שלנו לספק שירות ברמה עליונה ולהציע פתרונות יצירתיים ומדויקים המותאמים אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח, היא זו שמבטיחה את האמון הגבוה מצד לקוחותינו.

0 +
שנות ניסיון
0 +
פרויקטים שווקו בהצלחה
0 +
לקוחות מרוצים

מי אנחנו?

שמעון רובין ודורון ביטון, יזמי נדל"ן עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים בארץ ובחו״ל, עם הבנה מעמיקה לרבות בתחום ההשקעות. דרכנו החלה בתחום כיועצי נדל״ן והודות לתשוקה עזה, למידה והתמדה, פרצנו קדימה. בזכות הידע והניסיון הרב שצברנו, אנו יודעים לאתר את ההשקעה האטרקטיבית והאופטימלית ביותר ללקוחותינו. אנו מאמינים שיחס אנושי ואישי הוא ערך עליון, ולכן מטפחים לאורך כל הדרך את הקשר האישי עם לקוחותינו. ניסיון, שקיפות, אמינות וחזון ייחודי הובילו לא אחת, כי לקוחותינו שבו וחזרו בבחירה בנו.

דורון ביטון

דורון ביטון

דורון ביטון

דורון ביטון

צרו קשר

השאירו פרטים ליצירת קשר ולקבלת עדכונים על אפשרויות השקעה ייחודיות: