רובע הים | חדרה

אודות הפרויקט

חדרה גאה להציג את "רובע הים", מיזם יוקרתי המתפרס על רצועת החוף הפסטורלית של העיר, המהווה אחת ההזדמנויות הנדל"ניות המבטיחות ביותר בישראל. 

הרובע החדש מתוכנן לכלול שכונת מגורים יוקרתית, חדרי מלון וטיילת חוף ארוכת קילומטרים, שתספק חוויית מגורים יוצאת דופן עם נופים עוצרי נשימה לים התיכון.

על פי התחזיות, הרובע החדש ימשוך אליו כ-40,000 תושבים חדשים תוך שהוא מהווה קטליזטור לפיתוח כלכלי וחברתי באזור. כמו כן, בזכות הקרבה הבלתי תחרותית לים והגישה הנוחה לצירי תחבורה מרכזיים, ההשקעה ברובע הים מציעה פוטנציאל שוק רחב למשקיעים עם תשואות גבוהות מהממוצע, כאשר משקיעי נדל"ן, המבינים את דינמיקת השוק ומקדמי ההשקעה, כבר מזהים את ההזדמנות העצומה לגידול בערך ההשקעה.

 רובע הים מציע חזון עתידי רחב, עם התחייבות לקיימות וחדשנות, שיבטיחו שהרובע לא רק יפיק תשואה מרשימה, אלא גם יהפוך לדוגמא לפרויקטים עתידיים בתחום הנדל"ן בישראל.

*הקרקע אינה זמינה לבניה.

0
דונם
0
יחידות דיור
0
מ״ר מלונאות
0
מ״ר מסחר ותעסוקה

יחידת קרקע במתחם

נתוני השוק, נכון לשנת 2024

סוג נכס

קרקע במרקם עירוני

מחיר ממוצע

כ-450,000 ₪

צפי עליית שווי

450%

מחירי דירות בשכונות סמוכות

כ-3,000,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

מיקום הפרויקט

פרויקט רובע הים ממוקם ברצועת החוף הצפון מערבית של חדרה, בין גבעת אולגה לבין תחנת הכוח "אורות רבין".

קבוצת שדות

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשקיע נכון

שקיפות מלאה

התהליך נלווה על ידי פירמת עורכי הדין מהמובילות והמוערכות בישראל, תוך שמירה על שקיפות מלאה בכל שלב. הכספים שלכם מוגנים בחשבון נאמנות עד לרגע שבו הנכס ירשם רשמית על שמכם, מה שמבטיח שליטה מלאה ובטחון עקבי לאורך כל הדרך.

מימון

קבוצת שדות מציעה מגוון פתרונות מימון מתקדמים עם תנאים מותאמים אישית המתחשבים בצרכים הייחודיים של כל משקיע. לקוחותינו נהנים מתהליך מימון חלק, אפקטיבי ומהיר, שמעניק להם נוחות וגמישות מרבית בביצוע ההשקעה.

חוד החנית

מגמות השוק והעלייה המתמדת בביקוש הנדל"ן בשנים האחרונות תומכות במסקנה כי השקעה בקרקע נחשבת לאפיק הבטוח ביותר בישראל לצורך קידום יציבות כלכלית ובניית עתיד פיננסי מוצלח, כמו כן מהוות מענה אמין בפני התנודתיות של שוק ההון.

צרו קשר

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪