גבעת הפרחים | נתניה

אודות הפרויקט

נתניה, אחת מהערים המתפתחות והמבוקשות ביותר למגורים בחופי ישראל, גאה להציג את מתחם "גבעת הפרחים", פרויקט מגורים חדשני הממוקם בנקודה אסטרטגית עם נוף מרהיב לים התיכון.

הפרויקט היוקרתי כולל הקמת שכונת מגורים חדשה יוקרתית המאובזרת בכל הנדרש לחיים מודרניים ונוחים. השכונה תציע גישה מהירה למגוון רחב של שירותים חיוניים כולל אזורי מסחר, אזורים לפנאי ובידור, ומוסדות חינוך מובילים, מה שהופך אותה לאטרקטיבית במיוחד למשפחות צעירות ומשקיעים ודיירים רבים שמחפשים איכות חיים גבוהה.

כמו כן, בעוד שבשנים האחרונות, נתניה שובצה במרכז הבמה כיעד נחשק למשקיעי נדל"ן (במיוחד הודות למדיניות שמירה על עתודת קרקעות זמינות ושימור שטחים פתוחים!!), מתחם "גבעת הפרחים" נחשב לאחד מהאזורים המבוקשים ביותר בעיר, גם בקרב התושבים וגם בקרב משקיעים חיצוניים.

המיקום האסטרטגי של המתחם יחד עם הפוטנציאל הגדול לעליית ערך הנכסים באזור הופכים את ההשקעה בקרקעות המתחם להשקעה מושכלת ורווחית לטווח ארוך עם פוטנציאל רווח של מאות אחוזים.

0
דונם
0
יחידות דיור

יחידת קרקע במתחם

נתוני השוק, נכון לשנת 2024

סוג נכס

קרקע במרקם עירוני

מחיר ממוצע

כ-500,000 ₪

צפי עליית שווי

450%

מחירי דירות בשכונות סמוכות

כ-3,200,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

מיקום הפרויקט

מתחם גבעת הפרחים ממוקם בין כביש 2 לרצועת החוף, צמוד דופן לשכונת קריית נורדאו.

קבוצת שדות

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשקיע נכון

שקיפות מלאה

התהליך נלווה על ידי פירמת עורכי הדין מהמובילות והמוערכות בישראל, תוך שמירה על שקיפות מלאה בכל שלב. הכספים שלכם מוגנים בחשבון נאמנות עד לרגע שבו הנכס ירשם רשמית על שמכם, מה שמבטיח שליטה מלאה ובטחון עקבי לאורך כל הדרך.

מימון

קבוצת שדות מציעה מגוון פתרונות מימון מתקדמים עם תנאים מותאמים אישית המתחשבים בצרכים הייחודיים של כל משקיע. לקוחותינו נהנים מתהליך מימון חלק, אפקטיבי ומהיר, שמעניק להם נוחות וגמישות מרבית בביצוע ההשקעה.

חוד החנית

מגמות השוק והעלייה המתמדת בביקוש הנדל"ן בשנים האחרונות תומכות במסקנה כי השקעה בקרקע נחשבת לאפיק הבטוח ביותר בישראל לצורך קידום יציבות כלכלית ובניית עתיד פיננסי מוצלח, כמו כן מהוות מענה אמין בפני התנודתיות של שוק ההון.

צרו קשר

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪