חוף התכלת | הרצליה

אודות הפרויקט

הרצליה גאה להציג את מתחם חוף התכלת, עתודת הקרקע המבוקשת ביותר בגוש דן הממוקמת במרכזה היוקרתי של מרינת הרצליה.

הפרויקט השאפתני של מתחם חוף התכלת מהווה זירה אטרקטיבית להשקעות, ומושך אחריו משקיעים שמחפשים לשלב בין אפשרויות התמחור המתחדשות לבין הפוטנציאל הגלום בעליית ערכי הנכסים.

תוכנית המתחם מתהדרת בפיתוח ובנייה של רובע מגורים יוקרתי, שטחי תעסוקה ומסחר, חדרי מלון, פארק חופי, פארק ארכיאולוגי, ושטחים פתוחים ירוקים.  כל זאת, תוך מתן דגש על שילוב המתחם בנוף התעשייה המלונאית והמסחרית באזור באופן אורגני, ליצירת מרקם עירוני עשיר ודינמי.

כמו כן, מיקומו של המתחם בקרבת הים מבטיח שווי נדל"ני גבוה ועליית ערך מתמדת, מה שהופך את המתחם לאטרקטיבי במיוחד להשקעה. ההזדמנות לרכוש קרקע בחוף התכלת היא הזדמנות חסרת תקדים להשקעה חכמה ומשתלמת באחד מהאזורים הנחשקים ביותר בישראל, עם פוטנציאל גדול להכפלת ההשקעה.

*הקרקע אינה זמינה לבניה.

0
דונם
0
יחידות דיור
0
מ״ר מסחר ותעסוקה
0
מ״ר מלונאות

יחידת קרקע במתחם

נתוני השוק, נכון לשנת 2024

סוג נכס

קרקע במרקם עירוני

מחיר ממוצע

כ-1,100,000 ₪

צפי עליית שווי

350%

מחירי דירות בשכונות סמוכות

כ-7,500,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

מיקום הפרויקט

פרויקט חוף התכלת ממוקם בין הרצליה לצפון תל-אביב, מערבית לכביש החוף, בין מרינה הרצליה ומלון מנדרין.

קבוצת שדות

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשקיע נכון

שקיפות מלאה

התהליך נלווה על ידי פירמת עורכי הדין מהמובילות והמוערכות בישראל, תוך שמירה על שקיפות מלאה בכל שלב. הכספים שלכם מוגנים בחשבון נאמנות עד לרגע שבו הנכס ירשם רשמית על שמכם, מה שמבטיח שליטה מלאה ובטחון עקבי לאורך כל הדרך.

מימון

קבוצת שדות מציעה מגוון פתרונות מימון מתקדמים עם תנאים מותאמים אישית המתחשבים בצרכים הייחודיים של כל משקיע. לקוחותינו נהנים מתהליך מימון חלק, אפקטיבי ומהיר, שמעניק להם נוחות וגמישות מרבית בביצוע ההשקעה.

חוד החנית

מגמות השוק והעלייה המתמדת בביקוש הנדל"ן בשנים האחרונות תומכות במסקנה כי השקעה בקרקע נחשבת לאפיק הבטוח ביותר בישראל לצורך קידום יציבות כלכלית ובניית עתיד פיננסי מוצלח, כמו כן מהוות מענה אמין בפני התנודתיות של שוק ההון.

צרו קשר

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪