מתחם 8 | גדרה

אודות הפרויקט

גדרה מציגה את פרויקט מתחם 8- הזדמנות השקעה יוצאת דופן בשטח הבלעדי בעל תוכנית מתאר מאושרת בלב האזור היוקרתי של יישובי גדרות.

המתחם הייחודי, אשר מתוכנן על ידי החברה הממשלתית "דירה להשכיר", זוכה לתמיכה נרחבת מצד המועצה המקומית והוא השטח היחידי המיועד למגורים בבנייה רוויה באזור זה. תוכנית המתחם כוללת בנייה של בתים ובניינים עד 7 קומות כדי להתמזג בשלמות באופי הכפרי של גדרה! 

הפרויקט מציע תכנון מוקפד של שכונת מגורים משובחת וסביבתית, עם נופים עוצרי נשימה, המאופיינת בשקט ובעושר קהילתי, והשכונה נבנית תוך שילוב של כל השירותים העירוניים הנדרשים, לרבות מוסדות חינוך ברמה גבוהה, מרכזי בילוי ומסחר, פארק עירוני סביב נחל שורק, שטחי ספורט, שבילי הליכה ורכיבה על אופניים, ואתרי מורשת לשימור. 

פרויקט מתחם 8 בגדרה הוא השקעה נדירה המציעה פוטנציאל גבוה ותשואה עתידית לטווח ארוך.

0
דונם
0
יחידות דיור

יחידת קרקע במתחם

נתוני השוק, נכון לשנת 2024

סוג נכס

קרקע במרקם עירוני

מחיר ממוצע

כ-450,000 ₪

צפי עליית שווי

500%

מחירי דירות בשכונות סמוכות

כ-2,600,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

מיקום הפרויקט

מתחם 8 ממוקם מערבית לרחוב הרצל הקיים ובסמוך לצירי תנועה מרכזיים (כבישים 4 ו-6).

קבוצת שדות

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשקיע נכון

שקיפות מלאה

התהליך נלווה על ידי פירמת עורכי הדין מהמובילות והמוערכות בישראל, תוך שמירה על שקיפות מלאה בכל שלב. הכספים שלכם מוגנים בחשבון נאמנות עד לרגע שבו הנכס ירשם רשמית על שמכם, מה שמבטיח שליטה מלאה ובטחון עקבי לאורך כל הדרך.

מימון

קבוצת שדות מציעה מגוון פתרונות מימון מתקדמים עם תנאים מותאמים אישית המתחשבים בצרכים הייחודיים של כל משקיע. לקוחותינו נהנים מתהליך מימון חלק, אפקטיבי ומהיר, שמעניק להם נוחות וגמישות מרבית בביצוע ההשקעה.

חוד החנית

מגמות השוק והעלייה המתמדת בביקוש הנדל"ן בשנים האחרונות תומכות במסקנה כי השקעה בקרקע נחשבת לאפיק הבטוח ביותר בישראל לצורך קידום יציבות כלכלית ובניית עתיד פיננסי מוצלח, כמו כן מהוות מענה אמין בפני התנודתיות של שוק ההון.

צרו קשר

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪