נוף ירקון | פתח תקווה

אודות הפרויקט

פתח תקווה גאה להציג את פרויקט "נוף ירקון", מיזם שאפתני המקודם על ידי עיריית פתח תקווה וממוקם בין שכונת אם המושבות לפארק הירקון. הפרויקט נועד להקים שכונה חדשה ויוקרתית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שתשדרג את העיר כולה.

השכונה המתוכננת תכלול מגוון רחב של אפשרויות למסחר, פנאי ובילוי, לצד פארקים ושטחים ירוקים נרחבים.  בנוסף, יוקמו תשתיות תחבורה חדשות הכוללות מסופי תחבורה ציבורית, כבישי גישה חדשים לצירים הראשיים, חיבור לתחנת הרכבת העתידית "פתח תקווה דרום" ותחנות מטרו.

הפרויקט כולל גם הקמת תשתיות חדשות לחשמל ומים, ועוד שיפורים תשתיתיים, ובקרוב יחלו בהקמת תשתיות ביוב וניקוז, לרבות שדרוג של מסלולי הנחלים באזור, והקמת מערכת פנאומטית חדשנית לפינוי אשפה, המתוכננת להיות ידידותית לסביבה. 

לידיעתכם, במסגרת תכנית "דירה בהנחה" הרישום לפרויקטים בסירקין היה הגבוה ביותר מבין כל הערים שהשתתפו בהגרלה, מה שמעיד על ביקוש עצום לאזור ועליית ערך ההשקעה.

0
מ״ר ספורט ונופש
0
יחידות דיור
0
מ"ר מסחר
0
דונם פארק עירוני

יחידת קרקע במתחם

נתוני השוק, נכון לשנת 2024

סוג נכס

קרקע במרקם עירוני

מחיר ממוצע

כ-310,000 ₪

צפי עליית שווי

450%

מחירי דירות בשכונות סמוכות

כ-2,600,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

מיקום הפרויקט

פרויקט נוף ירקון ממוקם צפונית לשכונת אם המושבות ודרומית לנחל הירקון ובסמוך לצירי תנועה מרכזיים (כבישים 5, 40).

קבוצת שדות

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשקיע נכון

שקיפות מלאה

התהליך נלווה על ידי פירמת עורכי הדין מהמובילות והמוערכות בישראל, תוך שמירה על שקיפות מלאה בכל שלב. הכספים שלכם מוגנים בחשבון נאמנות עד לרגע שבו הנכס ירשם רשמית על שמכם, מה שמבטיח שליטה מלאה ובטחון עקבי לאורך כל הדרך.

מימון

קבוצת שדות מציעה מגוון פתרונות מימון מתקדמים עם תנאים מותאמים אישית המתחשבים בצרכים הייחודיים של כל משקיע. לקוחותינו נהנים מתהליך מימון חלק, אפקטיבי ומהיר, שמעניק להם נוחות וגמישות מרבית בביצוע ההשקעה.

חוד החנית

מגמות השוק והעלייה המתמדת בביקוש הנדל"ן בשנים האחרונות תומכות במסקנה כי השקעה בקרקע נחשבת לאפיק הבטוח ביותר בישראל לצורך קידום יציבות כלכלית ובניית עתיד פיננסי מוצלח, כמו כן מהוות מענה אמין בפני התנודתיות של שוק ההון.

צרו קשר

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪