פי גלילות | תל אביב

אודות הפרויקט

תל אביב מציגה בגאון את מתחם פי גלילות, "הצפון החדש של העיר", אשר ממוקם במקום אסטרטגי בין תל אביב להרצליה. מדובר באחת מעתודות הקרקע הנחשקות ביותר במרכז הארץ, שמציעה הזדמנות נדירה להשקעה בשטחי נדל"ן פוטנציאליים.

מתחם פי גלילות ישלב שכונת מגורים חדשנית ואזורי מסחר ומשרדים מודרניים, ויכלול גם פארקים ושטחים ירוקים, מרכזי תרבות ובילוי, שבילי אופניים, תחנת רכבת ומוסדות חינוך מתקדמים. השילוב של תשתיות חדשות והקרבה לשני מרכזים עירוניים גדולים, יוצר סביבת מגורים מושלמת המשרתת את כל צרכי הדיירים והמשקיעים.

כמו כן, בזכות היעדר עתודות קרקע פנויות לבנייה בתל אביב, מתחם פי גלילות מספק הזדמנות חסרת תקדים להשקעה שתוכל להבטיח תשואות גבוהות ביותר. המתחם מבטיח להיות נקודת ציון בנדל"ן הישראלי, מושך קהל רחב של משקיעים ודיירים אשר מחפשים איכות חיים גבוהה והזדמנויות עסקיות מצוינות.

0
דונם
0
מ״ר מסחר
0
מ״ר תעסוקה
0
יחידות דיור

יחידת קרקע במתחם

נתוני השוק, נכון לשנת 2024

סוג נכס

קרקע במרקם עירוני

מחיר ממוצע

כ-1,300,000 ₪

צפי עליית שווי

300%

מחירי דירות בשכונות סמוכות

כ-8,000,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

מיקום הפרויקט

פרויקט פי גלילות גובל עם כביש איילון ממזרח, דרך נמיר ממערב, צומת גלילות מצפון ושכונת רמת אביב ג’ מדרום.

קבוצת שדות

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשקיע נכון

שקיפות מלאה

התהליך נלווה על ידי פירמת עורכי הדין מהמובילות והמוערכות בישראל, תוך שמירה על שקיפות מלאה בכל שלב. הכספים שלכם מוגנים בחשבון נאמנות עד לרגע שבו הנכס ירשם רשמית על שמכם, מה שמבטיח שליטה מלאה ובטחון עקבי לאורך כל הדרך.

מימון

קבוצת שדות מציעה מגוון פתרונות מימון מתקדמים עם תנאים מותאמים אישית המתחשבים בצרכים הייחודיים של כל משקיע. לקוחותינו נהנים מתהליך מימון חלק, אפקטיבי ומהיר, שמעניק להם נוחות וגמישות מרבית בביצוע ההשקעה.

חוד החנית

מגמות השוק והעלייה המתמדת בביקוש הנדל"ן בשנים האחרונות תומכות במסקנה כי השקעה בקרקע נחשבת לאפיק הבטוח ביותר בישראל לצורך קידום יציבות כלכלית ובניית עתיד פיננסי מוצלח, כמו כן מהוות מענה אמין בפני התנודתיות של שוק ההון.

צרו קשר

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪