שביל התפוזים | הוד השרון

אודות הפרויקט

הוד השרון, המכונה גם "פנינת השרון", מציגה בגאווה את פרויקט "שביל התפוזים", מתחם מגורים חדשני המוקם על אחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר, באזור יוקרתי המשלב חיי עיר באווירה כפרית.

עם אוכלוסייה של כ-60 אלף תושבים הנמצאת בצמיחה ומערכת החינוך בין המובילות בישראל,  הוד השרון כיום עוברת תהליך של פיתוח מרשים ונחשבת לאחת הערים המבוקשות בארץ למגורים (עם עלייה מגמתית בביקוש!). כל זאת הופך את ההשקעה בקרקעות של "שביל התפוזים" להשקעה בטוחה עם פוטנציאל תשואה גבוהה.

התוכנית של מתחם "שביל התפוזים" כוללת פיתוח של שכונת מגורים יוקרתית, אזורי מסחר, פארקים רחבי ידיים, גינות נוי, ושטחים ירוקים, והינה צפויה להפוך למוקד עלייה לצעירים ומשפחות.  

זוהי הזדמנות חד פעמית להשקיע בלב אחד מהאזורים היוקרתיים והמבוקשים במרכז הארץ ולהנות מהשקעה יציבה ומניבה לטווח הארוך.

*הקרקע אינה זמינה לבניה.

0
דונם
0
יחידות דיור
0
מ״ר מסחר

יחידת קרקע במתחם

נתוני השוק, נכון לשנת 2024

סוג נכס

קרקע במרקם עירוני

מחיר ממוצע

כ-500,000 ₪

צפי עליית שווי

450%

מחירי דירות בשכונות סמוכות

כ-3,500,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

מיקום הפרויקט

פרויקט שביל התפוזים קרוב לכבישי תחבורה מרכזיים כגון: כביש 531 שמתחבר לאיילון, כביש 4 וכביש 6.

קבוצת שדות

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשקיע נכון

שקיפות מלאה

התהליך נלווה על ידי פירמת עורכי הדין מהמובילות והמוערכות בישראל, תוך שמירה על שקיפות מלאה בכל שלב. הכספים שלכם מוגנים בחשבון נאמנות עד לרגע שבו הנכס ירשם רשמית על שמכם, מה שמבטיח שליטה מלאה ובטחון עקבי לאורך כל הדרך.

מימון

קבוצת שדות מציעה מגוון פתרונות מימון מתקדמים עם תנאים מותאמים אישית המתחשבים בצרכים הייחודיים של כל משקיע. לקוחותינו נהנים מתהליך מימון חלק, אפקטיבי ומהיר, שמעניק להם נוחות וגמישות מרבית בביצוע ההשקעה.

חוד החנית

מגמות השוק והעלייה המתמדת בביקוש הנדל"ן בשנים האחרונות תומכות במסקנה כי השקעה בקרקע נחשבת לאפיק הבטוח ביותר בישראל לצורך קידום יציבות כלכלית ובניית עתיד פיננסי מוצלח, כמו כן מהוות מענה אמין בפני התנודתיות של שוק ההון.

צרו קשר

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-170,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪

לפרטים נוספים על השקעות ייחודיות החל מ-150,000 ₪